У січні жителі одного з будинків Плискунівського мікрорайону повідомили, що їхні сусіди самовільно захопили земельну ділянку та просили громадську приймальню Рожка Артема допомогти вирішити проблему й віддати незаконно захоплену землю учасникам антитерористичної операції на Сході України.
Міський голова пообіцяла своє сприяння у цьому питанні – зокрема, щодо упорядочення конфігурації землі та передачі її воїну АТО.