Версія для друку

«Сокіл» («Джура»): завершився обласний етап

За підтримки депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка команда школи №2 взяла участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

В селищі Количівка під Черніговом, де з 21 по 25 травня 2017 року відбувалися змагання, зібралися переможці місцевих етапів гри – усього 40 команд з міст та районів Чернігівщини.

Прилуки представляла команда «Рій «Литаври» школи №2, яка в напруженій боротьбі виборола першість серед команд свого міста.

За фінансової підтримки Артема Рожка всі п’ять днів змагань учасники команди та супроводжуючі були забезпечені продуктами харчування  – а саме м’ясом та м’ясними виробами.

-         Смачні м’ясні страви, які готували самостійно, додавали дітям сил та бадьорості після важких конкурсів, - ділиться директор школи №2 Василь Хомич. – Велике спасибі за це Артему Миколайовичу. І діти, й вчителі йому дуже-дуже вдячні.

Прилучани зайняли перше місце в конкурсі «Таборування», стали другими в конкурсі «Рятівник».

Загалом же за підсумками восьми конкурсів обласного етапу гри команда Прилук посіла дев’яте місце.

Прочитано 1583 раз