Версія для друку

Зі святом, журналісти!

Шановні журналісти Прилук!

Прийміть сердечні поздоровлення з вашим професійним святом!

Завдячуючи вашій щоденній роботі, городяни долучаються до найважливіших подій сьогодення, оперативно дізнаються про новини рідного міста, його буденність та свята.

Ви, літописці рідного краю, дбайливо фіксуєте новітню історію Прилук; в своїх теле- та радіорепортажах, на сторінках газет і інтернет-видань знайомите прилучан з новими героями нашого часу.

Бажаю вам творчого натхнення, невичерпного джерела енергії, здоров’я та достатку. Нехай на ваших журналістських шляхах вас завжди супроводжує удача.

Зі святом!

Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради

Прочитано 1345 раз