Версія для друку

Відзнака за розвиток спорту

Депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка відзначено Подякою Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності – за плідну співпрацю, допомогу та активну участь у справах розвитку легкої атлетики на Чернігівщині.

 Внесок Артема Миколайовича в розвиток спортивної галузі Прилук і Чернігівщини доволі суттєвий: багато років він підтримує прилуцьких легкоатлетів, допомагає міській футбольній команді – цьогорічним учасникам чемпіонату області, сприяє проведенню в місті спортивних змагань різних рівнів.

Під постійною опікою депутата – Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа, а також юні спортсмени міста, котрим допомагає з поїздками на змагання, формою та необхідним інвентарем.

- Інвестиції в галузь спорту – це інвестиції в здорове суспільство, - переконаний Артем Рожко -  Вважаю, що місто має приділяти велику увагу справі розвитку спорту, адже без фізичної культури неможливий гармонійний розвиток особистості.

Прочитано 1458 раз