Внесок Артема Миколайовича в розвиток спортивної галузі Прилук і Чернігівщини доволі суттєвий: багато років він підтримує прилуцьких легкоатлетів, допомагає міській футбольній команді – цьогорічним учасникам чемпіонату області, сприяє проведенню в місті спортивних змагань різних рівнів.
Під постійною опікою депутата – Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа, а також юні спортсмени міста, котрим допомагає з поїздками на змагання, формою та необхідним інвентарем.
- Інвестиції в галузь спорту – це інвестиції в здорове суспільство, - переконаний Артем Рожко - Вважаю, що місто має приділяти велику увагу справі розвитку спорту, адже без фізичної культури неможливий гармонійний розвиток особистості.