Версія для друку

В Прилуках знову КВН

21 жовтня 2017 року в Прилуках пройдуть змагання на Осінній кубок КВН-ліги. Генеральний спонсор заходу – депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

Вже відомо, що на сцену Прилуцького МБК, де відбудеться КВН, вийдуть два чемпіони минулих сезонів - команди 7*я (Чернігів) та «Сборная двора» (Київ), а також інші команди з різних міст України.

Традиційно учасники демонструватимуть свою кмітливість та дотепність в кількох конкурсах, серед яких – улюблені глядачами «Привітання» й «Біатлонна розминка».

Квитки на суботній вечір гумору та сміху вже можна придбати в касах МБК.

Прочитано 1423 раз