Версія для друку

Пам’ятаємо. Перемагаємо

8-9 травня 2018 року депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко взяв участь в заходах з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня Прилуки вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та в зоні АТО на Сході України покладанням квітів до пам’ятного знаку полеглим учасникам АТО та до братської могили у Парку Слави.

9 травня відбувся мітинг-реквієм біля Вічного вогню.

Прочитано 1383 раз