Версія для друку

Ноутбук для школярів

27 лютого 2019 року депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко побував у Прилуцькій загальноосвітній школі №3 з подарунком – ноутбуком.

Минулого року Артем Миколайович подарував школі телевізор, який сьогодні допомагає школярам у навчанні.

Тепер же і ноутбук стане в нагоді для засвоєння нового матеріалу.

- Ми дуже вдячні за постійну підтримку Артему Рожку, - каже директор школи Олександр Самусенко. – Хотілося б, щоб всі депутати так піклувалися про свої мікрорайони, про заклади для дітей – то і виживати нам було б набагато легше.

Прочитано 1293 раз