Версія для друку

Подаруємо Прилукам новий парк!

Шановні прилучани!

Запрошуємо вас 20 квітня приєднатися до акції з прибирання та благоустрою території колишнього кар’єру в мікрорайоні Рокитний!

Разом подаруємо місту новий парк для сімейного відпочинку!

Початок суботника – о 9.00. По завершенні роботи на всіх очікує смачний куліш.

Акція відбудеться за підтримки депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка.

Прочитано 1219 раз