Версія для друку

Волейболісти – переможці Спартакіади

14 вересня 2019 року в Прилуках відбулася міська Спартакіада серед громадських організацій. Вона була приурочена до Дня фізичної культури та спорту.

Артем Рожко взяв участь в урочистому відкритті Спартакіади у складі Федерації волейболу Прилук.

 

Також Артем Миколайович подарував Прилуцькій ДЮСШ сертифікат на 10 тисяч гривень.

В рамках Спартакіади відбулися змагання з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок, бадмінтону, перетягування канату, а також пройшов футбольний матч між командами «Олімпік» та «Бахмач».

В загальному заліку Спартакіади першість виборола Федерація волейболу Прилук.

Вітаємо!

Прочитано 1303 раз