Вперше громадські слухання з цього питання пройшли у травні 2016 року, тоді рокитяни відмовили одеським підприємцям, висловивши їм ряд зауважень.
Тепер же представник «Студ-Трансу» запевнив, що всі зауваження враховані й виправлені, зокрема, фірма перереєстрована в Прилуках, а отже, податки від її діяльності поповнюватимуть міський бюджет; в казну міста піде й плата за оренду (близько 300 тис.грн. щорічно); створено 12 робочих місць, на яких працюють прилучани; транспорт для перевезення зернових облаштований тентами; прибране сміття та наведений лад на території колишнього заводу «ЖБІ». Також підприємець наголосив, що товариством надається допомога дитячому садку та школі, які розташовані в мікрорайоні та запевнив, що побоювання людей щодо спорудження сушарки марні: вона не входить у плани «Студ-Трансу».
Однак, більшість присутніх, як і рік тому, були рішуче налаштовані проти надання землі в оренду підприємству. Серед аргументів називали системний рух важкого автотранспорту фірми дорогами мікрорайону.
«А коли склади почнуть використовуватися на повну потужність, трафік машин збільшиться в 5-6 разів», - нарікали жителі, чиї будинки й зараз потерпають від важковагових вантажівок.
Крім того, рокитяни побоюються, що діяльність ТОВ «Студ-Транс» може негативно вплинути на екологічний стан мікрорайону.
В результаті голосування 40 із 73-х учасників зборів проголосували проти надання земельної ділянки в оренду «Студ-Трансу». А отже, люди відмовили підприємству вдруге.
