Шановні прилучани!
Запрошуємо вас 20 квітня приєднатися до акції з прибирання та благоустрою території колишнього кар’єру в мікрорайоні Рокитний!
Разом подаруємо місту новий парк для сімейного відпочинку!
Початок суботника – о 9.00. По завершенні роботи на всіх очікує смачний куліш.
Акція відбудеться за підтримки депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка.
