Порядок в місті починається з порядку в дворах

13 квітня 2019 року депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко підтримав ініціативу жителів будинку по вул. Саксаганського, 13 з прибирання прибудинкової території.

Для благоустрою двору коштом депутата була придбана фарба, а також наданий інвентар для прибирання.

- Торік я підтримав прагнення мешканців будинку створити ОСББ, тепер допомагаю з наведенням ладу на подвір’ї, - каже Артем Миколайович. - Якщо кожен відчуватиме себе справжнім господарем власного будинку, долучатиметься до таких суботників, то наше місто стане набагато красивішим і чистішим. Всі ми розуміємо, щорядок в місті починається з порядку в кожному дворі.

Нагадаємо, що 20 квітня Артем Рожко ініціює проведення толоки в колишньому кар’єрі на Рокитному, аби спільними зусиллями створити там парк для сімейного відпочинку.

Прочитано 1268 раз
Інші матеріали в цій категорії: « Депутати дійшли згоди До толоки - тиждень! »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація