Для благоустрою двору коштом депутата була придбана фарба, а також наданий інвентар для прибирання.
- Торік я підтримав прагнення мешканців будинку створити ОСББ, тепер допомагаю з наведенням ладу на подвір’ї, - каже Артем Миколайович. - Якщо кожен відчуватиме себе справжнім господарем власного будинку, долучатиметься до таких суботників, то наше місто стане набагато красивішим і чистішим. Всі ми розуміємо, щорядок в місті починається з порядку в кожному дворі.
Нагадаємо, що 20 квітня Артем Рожко ініціює проведення толоки в колишньому кар’єрі на Рокитному, аби спільними зусиллями створити там парк для сімейного відпочинку.
