З проханням допомогти вирішити давню проблему до депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка нещодавно звернулися мешканці вулиці.
Артем Миколайович озвучив проблему прилучан на сесії міської ради 19 квітня 2019 року.
Влада дослухалася до депутата, і невдовзі ділянку дороги було відремонтовано.
- Латати ямки — це не найкраща стратегія, - переконаний Артем Рожко. - Я прихильник капітального ремонту, так дороги слугують довше і експлуатуються краще. Але і без ямкового ремонту не обійтись, тому добре що хоча б на цьому етапі влада проблему вирішила.
Завдячуючи Артему Миколайовичу, вдалося вирішити одну з проблем прилуцьких доріг. Але їх в місті ще залишається немало.
