Також Артем Миколайович подарував Прилуцькій ДЮСШ сертифікат на 10 тисяч гривень.
В рамках Спартакіади відбулися змагання з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок, бадмінтону, перетягування канату, а також пройшов футбольний матч між командами «Олімпік» та «Бахмач».
В загальному заліку Спартакіади першість виборола Федерація волейболу Прилук.
Вітаємо!
