14 жовтня – День захисників України, котрі нині продовжують добрі козацькі традиції, боронять мир і незалежність на рідній землі.
Щиро вітаю з цим славним святом всіх вас, шановні захисники України, представники Прилуцького козацтва, дорогі прилучани! Бажаю миру, здоров’я та благополуччя! Нехай в усьому вам допомагає високе заступництво Божої Матері.
Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради
