Руслан Миколайович відвіз святкові гостинці військовослужбовцям, котрі несуть службу в трьох підрозділах: в районі Попасної та Авдіївки, а також на Маріупольському напрямку.
«Скрізь стояла незвична тиша, - ділиться враженнями від поїздки. – Жодного обстрілу за добу не було, спокійно спали всю ніч. Зранку розговілися пасками, які я посвятив перед від’їздом в Іванівській церкві в Прилуках. Напевно кожен з бійців згадував цього дня свою родину, мирне життя. Але говорили в основному про війну, яка зараз є їхнім сьогоденням».
Проводжаючи волонтера додому, українські військові просили передати вітання мирній Україні та подяку депутату Прилуцької міської ради Артему Рожку за постійну допомогу, і особливо - за надану для побутових потреб «буржуйку» .
