Зокрема, в рамках заходів біля міської ради були приспущені Державний прапор України та прапор Прилук; пройшла зустріч ліквідаторів з владою.
Прилуцькі «чорнобильці», представники влади та громадськість міста поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.
«Вічна дяка землякам-«чорнобильцям», котрі сьогодні живуть поряд з нами, - сказав депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко. – Бажаю їм здоров'я на довгі роки, злагоди в родинах, спокою та миру.
Вічна пам'ять героям, котрі не дожили до цього дня. Вони захистили нас ціною власного життя. Ми ніколи не забудемо їхнього подвигу».
